добродоjдовте во виталеда
  • WE LOVE CARS

  • WE ARE SMART GARAGE

  • WE CARE

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI

прва регистрациjа: 2011

Изминати километри: 77000km

Гориво: Дизел

Регистрациjа: Домашна

Регистрирано до:

На продажба

ABS,ESP, Cruise control, Airbag за возач, совозач и странични, Клима уред, Патен компјутер, Темпомат, Електрика на предни, Isofix на задните седишта, Електрика на ретровизори, Греачи на ретровизори, Радио CD, Централна брава со централно заклучување

Цена: 7100EUR